Windows 10 ISO dosyasını USB belleğe yazma

crys

Centipat
Daha fazla  
Elimde sadece Linux Mint işletim sistemli kıytırık bir laptop var. ISO dosyasını nasıl yazdırabilirim belleğe? Bu dosyayı Linux üzerinden yazdırmanın bir yolu yok mudur? Ya da bilgisayara Windows 7 kurulumu falan yapılabilir mi? İnternet kafelerden yazdırılabiliyormuş sanırın onda da virüs mirüs sıkıntısı oluyormuş okuduğum kadarıyla. Çevremde bilgisayarı olan hiç kimse de yok maalesef. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.

Windows 7 ile de yapabilirsiniz. Bir de Ventoy için Linux sürümü varsa bu da olur.

Windows 7 ile de yapabilirsiniz. Bir de Ventoy için Linux sürümü varsa bu da olur.

Hocam Linux için Rufus alternatiflerini kullanmak daha mantıklı sanırım bir de Windows 7 kurmakla uğraşmaktan falan. Ventoy oluyormuş sanırım ama bir video falan bulabilirsem çok iyi olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde sadece Linux Mint işletim sistemli kıytırık bir laptop var. ISO dosyasını nasıl yazdırabilirim belleğe? Bu dosyayı Linux üzerinden yazdırmanın bir yolu yok mudur? Ya da bilgisayara Windows 7 kurulumu falan yapılabilir mi? İnternet kafelerden yazdırılabiliyormuş sanırın onda da virüs mirüs sıkıntısı oluyormuş okuduğum kadarıyla. Çevremde bilgisayarı olan hiç kimse de yok maalesef. Yardımcı olursanız sevinirim, teşekkürler.
Elinizde ISO dosyası var ise Rufus kullanarak belleğe ISO yazdırabilirsiniz. Rufus Linux destekler.

Elinizde ISO dosyası var ise Rufus kullanarak belleğe ISO yazdırabilirsiniz. Rufus Linux destekler.

Hocam ISO dosyası direkt indirilen bir şey değil mi zaten? Rufus'da Linux desteklemiyor diye biliyorum.

Windows 7 ISO dosyasını USB'ye sadece çıkartınca bile boot menüde gözüküyordu. Ben öyle Linux'tan çıkıp sonra geri Windows 11'e ulaşmıştım.

Hocam benim sorunum Windows 7 dosyasını bile çıkartamıyorum şu an elimde sadece Linux olduğu için.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şu video işimi görüyor sanırım, bakabilir misiniz rica etsem.

Tanrım, Linux önyüklemesini flash belleğe yazdırabilirsiniz kısmını destekler diye anlamışım, üzgünüm Rufus Windows 7 ve üzerinde çalışıyor sadece

Bir an sevinmiştim Rufus destekliyor diye hocam ne yalan söyleyeyim 😅 Üstteki video işimi görür mü bakabilir misiniz?

Geri
Yukarı