Windows 10 "kabloyu kontrol et " hatası

fallxry

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese selam 1 hafta önce falan bu hatayı almıyordum ve bir anda başladı bu olay kabloyu kontrol et yazısı çıkıyor sadece. Kablolarım yerinde sök tak yapmama rağmen hâlâ sorun düzelmedi yardımcı olabilir misiniz acaba?

Dosya Ekleri

• IMG20230226163044.jpg
    IMG20230226163044.jpg
    78,2 KB · Görüntüleme: 40
Bir arkadaş şöyle çözmüş:
"Eski D-sub girişli ise ekran kartınız, yeni aldığınız ise div girişli ise bunun için dönüştürücü aparatı almanız gerek .Yalnız benim gibi fotoğrafta bulunan vga girişi div'e dönüştüren beyaz aparattan alırsanız büyük ihtimalle çalışmayacaktır.Bunun için HDMI'yı vgaya dönüştürücü alın.Eğer ekranınızda hdmi girişi varsa direk hdmidan da yapabilirsiniz. Bu aparat'ı da tarayıcıya vga hdmi dönüştürücü yazarsanız bulabilirsiniz.".

Bir arkadaş şöyle çözmüş:
"Eski D-sub girişli ise ekran kartınız, yeni aldığınız ise div girişli ise bunun için dönüştürücü aparatı almanız gerek .Yalnız benim gibi fotoğrafta bulunan vga girişi div'e dönüştüren beyaz aparattan alırsanız büyük ihtimalle çalışmayacaktır.Bunun için HDMI'yı vgaya dönüştürücü alın.Eğer ekranınızda hdmi girişi varsa direk hdmidan da yapabilirsiniz. Bu aparat'ı da tarayıcıya vga hdmi dönüştürücü yazarsanız bulabilirsiniz.".
yani vga dönüştürücü almam gerekiyor doğru mu anladım.

Anladım sizin yazınız olmadığını yani başka bir çözümü yok mudur acaba ?

Her şeyi yapmama rağmen olmuyor termal macunumda da sıkıntı yok CPU'lar 20 lerde felan.

Geri
Yukarı