Windows 10 Kapatıp Açınca Klasördeki dosyaların masaüstüne çıkması

OyunmuO

Hectopat
Daha fazla  
Win 10 kullanıcısı ve masaüstümün düzenli olmasını seven biriyim fakat bugün oyun ve uygulamalar klasörlerimdeki dosyaların klasörün içinden masaüstüne dağınık bir şekilde çıktığını farkettim. Tekrar içine koyduğumda ise bilgisayarı kapatıp geri açtığımda dosyalar klasörden dışarıya çıkıyor ve masaüstüm dağılıyordu. Bu sorunu nasıl çözebilirim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Donanımsal değil. Pcde senin yapmadığın birşeyi sistem kendisi yapıyorsa, bir virüs programıyla tam bir tarama yapmanı öneririm.

Donanımsal değil. Pcde senin yapmadığın birşeyi sistem kendisi yapıyorsa, bir virüs programıyla tam bir tarama yapmanı öneririm.
Hemen deniyorum teşekkür ederim

Malwarebytes programıyla tarattım ve çıkan virüsleri temizledim fakat bilgisayarı yine kapattığımda klasörler boşalmıştı :(

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı