Çözüldü Windows 10 kendi kendine sürücü kuruyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
19
Yer
Çankaya, Ankara
Ekran kartı
NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB GDDR6
Yakın zamanda NVIDIA GeForce Game Ready v511.69'dan v496.13'e geçmiştim. Aygıt yükleme ayarım kapalı olmasına rağmen ısrarla güncel sürücüyü kuruyor.

1650726057227.png

1650726077820.png

Yardımcı olabilir.

Optimizer'ı indir. Oradan otomatik sürücü yüklemeyi engelle;

Ayrıca Windows'un senden çaldığı performansın bir kısmını da alabilirsin bazı ayarlar ile.

Çözüm
Yardımcı olabilir.
Hocam "Show or Hide Updates" kısmı güncelleştirme bulmadı. Sürücüyü sormadan otomatik kuruyor Windows.
Optimizer'ı indir. Oradan otomatik sürücü yüklemeyi engelle;

Ayrıca Windows'un senden çaldığı performansın bir kısmını da alabilirsin bazı ayarlar ile.
Hocam otomatik sürücü güncelleştirmeyi kapattığımda manuel olarak seçebiliyor muyum güncelleştirmeyi? Ekran kartı hariç tüm güncelleştirmeleri kurmak istiyorum ben.

Zaten bu program engellemek için. Nvidia olanı engelleyip deneyin.

Hocam "Show or Hide Updates" kısmı güncelleştirme bulmadı. Sürücüyü sormadan otomatik kuruyor Windows.

Hocam otomatik sürücü güncelleştirmeyi kapattığımda manuel olarak seçebiliyor muyum güncelleştirmeyi? Ekran kartı hariç tüm güncelleştirmeleri kurmak istiyorum ben.
Onu bilmiyorum kanki.

Rehberde zaten var. Windows güncellemesi yapabilirsiniz. Program ile de Nvidia'yı engelleyebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı