Windows 10 Kendini Bir anda Kilitleyip Kapatıyor

EvrimK

Hectopat
Daha fazla  
Herkese Merhaba. Asus X550JX model bilgisayarıma tekrar Windows 10 kurdum. Fakat kurduğum bu Windows 10 sıkıntılıydı Şöyle izah edeyim, Framework'ler dahil çoğu windows dosyası eksikti. Bunun yüzünden Ablamın işi için gerekli olan yazılımı kuramadık ve kendi bilgisayarına kurduk. Hiç değilse o ağır programı kaldırdı yoksa yeni bilgisayar almak zırundaydık. Neyse, daha sonra İPhone telefonumu, taşınabilir HDD yi bilisayar tanımıyordu. Bir gece bilgisayar kendini güncelledi ve telefonu filan tanımaya başladı. Bu Windows'u kurduğumdan beri önemli bir sorun baş belası ediyor.

Bilgisayarımın şarj kablosunu takıyorum açıyorum ve şifre ekranına geliyorum. Şifre yazdıktan sonra bilgisayar açılıyor ve kullanmaya başlıyorum Bazen hiç bazen açar açmaz bazen de 5-10 dakika sonra ekranda kapatılırken çıkan o yuvarlak simge ve altında da ''KİLİTLENİYOR'' yazısı çıkıyor. Ardından bilgisayar kapanıyor. Tekrar açıp şifre girdiğimde bütün bıraktığım aynı şekilde duruyor. Yani diyelim ki bir klasörü ve tarayıcıyı açtık. Bilgisayar kilitlenip tekrar açtığım zaman aynı klasör ve tarayıcı aynı yerde duruyor oluyor. -Bu yazıyı yazarken iki kez daha kilitlendi-Ve bu artık iyice deli ediyor :D Sizce sorunu ne olabilir? Biraz uzun oldu kusura bakmayın :) :) -Resmi Photoshop tan değil Paint ten yaptım. Şu an PSD nn açılmasını hiç bekleyemem :D :p-

SS.png

ÇÖZÜLDÜ: Sorun pilden kaynaklanıyor. Pilim arızalanmış. Pili çıkardığım zaman hiçbir sorun kalmadı

Son düzenleme:

Geri
Yukarı