Windows 10 Key Girilmesi sonrası Xbox Oturumu açılmıyor

Yiğit Kara

Centipat
Merhaba arkadaşlar. Ben 20 TL'ye Windows 10 key aldım ve PC'de rahatlıkla aktifleştirdim. Fakat tahminimce bu ürün anahtarı daha önceden de başka bilgisayarlara girilmiş ve bundan dolayı Xbox oturumumu açamıyorum. Teredo bağlantısı bulunamıyor, CMD'den kod yazınca da yönetici bilgisayardan giriş yapınız yazıyor. Bilgisayarımı formatlayıp deneme sürümü ile başlattım fakat hala Windows'unuz aktifleştirildi yazıyor. KMSpico ile değiştirmeye çalıştım ama değişmedi. Yardım edebilecek birisi varsa teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lisans anahtarınızı aktifleştirmeden önce de Xbox uygulamasına giriş yaptınız mı? Ek olarak Xbox oturumu açıp açamamak lisansa bağlı değildir. Teredo bağlantısı bir tür VPN gibi direkt Microsoft sunucularına erişim görevi görür. Eğer modem güvenlik duvarınızda Teredo bağlantıları yasaklı ise oturum açamamanız gayet normal.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı