Windows 10 kilit ekranı duvar kağıdı değiştirilmiyor

barisbas57

Yoctopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Windows 10'da kilit ekranı resmi değiştiremiyorum. Değiştirmeye çalıştığımda gri olup ortada simge dönüyor ama değişmiyor. Söylenilen, anlatılan bütün alternatif yollarını denedim fakat hiçbirisi çözüm olmadı. Format atmak dışında bunun bir çözümünü bilen birisi varsa çok sevinirim.

Not: gpedit.msc'den yapılan çözüm işe yaramıyor.

Resmi bir çözüm olmasa da kendi keşfettiğim %100 çözümü anlatayım. Fotoğraftaki ayarların aynı şekilde kalsın. Sonra Windows tuşu + L ile oturumu kapat. O ekranda sağ üstte "Bu resmi beğendiniz mi?" şeklinde yer göreceksin. Oradan göz zevkine uygun fotoğraf gelene kadar Pek beğenmedim şıkkını seçebilirsin. Beğendiğin fotoğraf bulunca da beğendim'i seçebilirsin. Daha sonra bilgisayarı açabilirsin. Zaten bilgisayarı açarken hep farklı fotoğraflar görünecek artık. Ben hiç test etmedim.Bi ara karşıma çıkmıştı seninle paylaşmak istedim olmadıysa kusura bakma.

Resmi bir çözüm olmasa da kendi keşfettiğim %100 çözümü anlatayım. Fotoğraftaki ayarların aynı şekilde kalsın. Sonra Windows tuşu + L ile oturumu kapat. O ekranda sağ üstte "Bu resmi beğendiniz mi?" şeklinde yer göreceksin. Oradan göz zevkine uygun fotoğraf gelene kadar Pek beğenmedim şıkkını seçebilirsin. Beğendiğin fotoğraf bulunca da beğendim'i seçebilirsin. Daha sonra bilgisayarı açabilirsin. Zaten bilgisayarı açarken hep farklı fotoğraflar görünecek artık. Ben hiç test etmedim.Bi ara karşıma çıkmıştı seninle paylaşmak istedim olmadıysa kusura bakma.
yardımınız için teşekkür ederim fakat kendi resimlerimi yapamadığım zaman bir anlamı kalmaz ama denerim:)

Geri
Yukarı