Windows 10 klavye ve mouse ara sıra takılıyor

kurtgear

Hectopat
Makaleler
1
Yer
havana
Daha fazla  
Meslek
fa****
Windows 10'a geçtikten sonra klavye ve mouse ara sıra takılmaya başladı. Sorun hakkında bildiklerim şu şekilde:

1-Klavye ve mouse takıldığında ikisinin de ışıkları gidiyor.
2-Klavye ve mouse takıldıktan sonra geri geldiklerinde Windows arkadan bir uyarı sesi veriyor
3-Bu takılma 1-1.5 saniye sürüyor.
4-Son günlerde bilgisayarın çok fazla gücünü kesip açmak zorunda kaldım, voltajda bir sorun olabilir.
5-Bu sorun yaşandıktan sonra (ben TF2 de denedim) oyun 5-6 saniye dona dona ilerliyor, her 0.50 saniyede donuyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10'a geçtikten sonra klavye ve mouse ara sıra takılmaya başladı. Sorun hakkında bildiklerim şu şekilde:

1-Klavye ve mouse takıldığında ikisinin de ışıkları gidiyor.
2-Klavye ve mouse takıldıktan sonra geri geldiklerinde Windows arkadan bir uyarı sesi veriyor
3-Bu takılma 1-1.5 saniye sürüyor.
4-Son günlerde bilgisayarın çok fazla gücünü kesip açmak zorunda kaldım, voltajda bir sorun olabilir.
5-Bu sorun yaşandıktan sonra (ben TF2 de denedim) oyun 5-6 saniye dona dona ilerliyor, her 0.50 saniyede donuyor.
Bende de aynı sorun vardı bugün güncelleme verdiler şimdilik sıkıntı yok.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı