Windows 10 kullanım oranları yükselişe geçti

4K KESİTLER

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Türkiye
Statscounter verilerine göre birkaç ay önce düşüş yaşayan Windows 10 şimdi tekrar yükselişe geçti şu an ise Windows 11 kullanım oranları giderek düşüyor. Microsoft kolay kolay kullanıcıları Windows 11'e geçiremeyecek gibi duruyor.

1714662164181.png

Windows 11 kullanıyorum Windows 10 ile arasında performans olarak aman aman bir fark sezmedim hatta arayüzü daha güzel 11'in.

Şu windows 11 çok sıkıntılı bir işletim sistemi tam 3 kere silip baştan yüklemek zorunda kaldım ilk yüklememde bildiğin ses ve ışık parlaklığını ayarlayamıyordun hepsi sabitti sonra silip baştan kurdum bu sefer ses ve görüntü sorunu çözüldü ama PUBG BATTLEGROUNDS VALORANT gibi oyunlar DSOUND.dll hatası verdi.Sonra silip baştan kurdum ve sonra düzeldi herşey.Yani bana çok çektirdi şu windows 11 yeni aldığım bilgisiyarı 4 gün rahat kullanamadım.

Statscounter verilerine göre birkaç ay önce düşüş yaşayan Windows 10 şimdi tekrar yükselişe geçti şu an ise Windows 11 kullanım oranları giderek düşüyor. Microsoft kolay kolay kullanıcıları Windows 11'e geçiremeyecek gibi duruyor.

Eki Görüntüle 2184706
Win 11 zaten çöp bir yazılım hocam Win 10 yerini hiç bir yazılım dolduramaz bence Win 7 hariç :)

Yeni konular

Geri
Yukarı