Çözüldü Windows 10 kurulum sonrası "hazırlanıyor" ekranında takılı kaldı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Veli1026

Megapat
Makaleler
2
Windows 10 Home sürümünü temiz kurulumla yükleyecektim. Kurulum ekranında her şeyi sorunsuz hallettim ki defalarca yaptığım bir şey. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayar yeniden başlatıldı ve Windows hazırlanıyor ekranında 1-1, 5 saat boyunca takılı kaldı. 500 GB SSD kullanıyorum ve bu ilk formatım değil. Dayanamadım reset attım ve alttaki hata oluştu.

images.jpeg

Ben de tekrar kurulum yaptım fakat değişen bir şey yok. Ne olacak şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözmeyi başardım. Kurulumu "DISM" komutlarıyla gerçekleştirdim ve sorun çözüldü.
Windows 10 Home sürümünü temiz kurulumla yükleyecektim. Kurulum ekranında her şeyi sorunsuz hallettim ki defalarca yaptığım bir şey. Kurulum tamamlandıktan sonra bilgisayar yeniden başlatıldı ve Windows hazırlanıyor ekranında 1-1, 5 saat boyunca takılı kaldı. 500 GB SSD kullanıyorum ve bu ilk formatım değil. Dayanamadım reset attım ve alttaki hata oluştu.

Eki Görüntüle 1139228

Farklı bir ISO ile deneyin.
SSD niz sorunlu olabilir.

Eki Görüntüle 1139228

Reset attığın için yarım kaldı sanırım tekrar sıfırdan kur sabret bekle.

Yeni konular

Geri
Yukarı