Windows 10 Kurulum USB'si Depolama Amaçlı Kullanılabilir mi?

SawyerTR

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben 32GB Flash bellek alacağım. Bunu oyun, film, dizi ve ISO dosyası için kullanacağım. Sorum şöyle; ben ISO dosyasını flasha yazdırdım diyelim, ama flashın içinde mesela film falan mevcut ISO dosyasını yazdığımda format için Boot ettiğimde PC bunu okur mu? Yani film ya da oyun yüzünden herhangi bir sorun çıkmaz değil mi?

Soru 2: ISO dosyasını yazdırdığım da bunu yeni klasör oluşturup, onun içine atacağım düzenli olsun diye, bunda da herhangi bir sorun olur mu?
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ben 32GB Flash bellek alacağım. Bunu oyun, film, dizi ve ISO dosyası için kullanacağım. Sorum şöyle; ben ISO dosyasını flasha yazdırdım diyelim, ama flashın içinde mesela film falan mevcut ISO dosyasını yazdığımda format için Boot ettiğimde PC bunu okur mu? Yani film ya da oyun yüzünden herhangi bir sorun çıkmaz değil mi?

Soru 2: ISO dosyasını yazdırdığım da bunu yeni klasör oluşturup, onun içine atacağım düzenli olsun diye, bunda da herhangi bir sorun olur mu?
Teşekkürler.
Ben bu soruyu sorduğumda bana şu cevabı vermişlerdi:
USB Belleğin içine mesela 'Dosyalarım' dosyasını açarak içine sorunsuzca her şeyi kopyalayıp taşıyabilirsin demişlerdi.' ve denedim dosyalarım sorunsuz açıldı, çalıştı ancak. O dosyalı USB bellekle hiç format denemesi yapmadım. Ama sorun çıkacağını sanmıyorum.

Bilgisayarcıda çalışıyorum gerektiği yerde müşterinin dosyalarını USB belleğe atıp direk format işlemine geçiyorum hiç bir sıkıntı olmuyor yani sende kullanabilirsin hiç bir sıkıntı çıkmaz :).

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı