Windows 10 Kurulumda "0x000000e" Hatası

.İsmail.

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i3 2120 R7 240 1GB
Yeni Crucial BX500 120GB SSD aldım fakat Windows 10 kurarken böyle bir hata alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
SSD almadan önce bilgisayarıma Windows 10 yüklemiştim aynı USB bellek ile aynı şeyleri yaptığım halde şu anda hata alıyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20190808_204625.jpg
    IMG_20190808_204625.jpg
    1,5 MB · Görüntüleme: 38
Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni Crucial BX500 120GB SSD aldım fakat Windows 10 kurarken böyle bir hata alıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
SSD almadan önce bilgisayarıma Windows 10 yüklemiştim aynı USB bellek ile aynı şeyleri yaptığım halde şu anda hata alıyorum.

Sen nasıl yüklemeye çalışıyorsun windows u?

Şuanda USB'yi yeniden biçimlendiriyorum. Geçenlerde aynı USB ile sabit diskimi sorunusuz bir şekilde formatlamıştım şimdi neden sorun çıkardı ki?

Şuanda USB'yi yeniden biçimlendiriyorum. Geçenlerde aynı USB ile sabit diskimi sorunusuz bir şekilde formatlamıştım şimdi neden sorun çıkardı ki?

Oluyor böyle şeyler bazen. Formatlamaya gerek yok. Microsoft'un sana boot etmek için vereceği program onu formatlayacak zaten.

Tamamdır teşekkürler
IMG_20190808_232023.jpg

Hala aynı hata.. Farklı bir USB belleği boot ettim fakat hala aynı hata.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı