Windows 10 kurulumda diskleri görmüyor

SmartFace

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar,

Windows 10 kurmaya çalışıyorum. Şu an disklerimden birisinde macOS var (Hackintosh ile kuruldu). Windows 10 kurmaya çalışıyorum ama USB'den Boot edinde başlangıçta CD veya DVD'den devam etmek istiyorsanız bir tuşa basın diyor akabinde kurulumu başlatmaya çalıştığımda diskleri bulamıyor "Windows 10 yükleme imajının doğru sürücüleri içerdiğinden emin olun" şeklinde hata veriyor. Başka bir bilgisayardan Media Creation Tool ile USB'ye imaj yazdırmaya çalışınca farklı belleklerde hata verdi, yazma işlemini yapmadı. Buradaki. ISO'yu yazmaya çalıştım onda da etcher bu Boot edilebilen bir imaj değil diye uyarı verdi nitekim sonuç aynı yere çıktı. Bu sorunu nasıl düzelteceğim SSD'm boş ona Windows kurmak istiyorum ama şu aşamayı geçemiyorum?
Sistem: MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5 3600 2X 1TB WD Blue HDD, 1 X SanDisk ssd+ 480GB (BIOS güncel)

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistemde 2 disk var. Hangisinde macOS kurulu?
1TB HDD var, o diskte macOS 500GB ayrılmış bölüme kurulu, diğer 500GB'ı da macOS'tan windowsa depolama alanı olsun diye MS-FAT olarak oluşturdum akabinde boş olan öteki diske (2. HDD'ye ) Windows kurmaya çalıştım.

Sorunu çözmeyi ise şu şekilde başardım
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımların yapın, Bootle yok hatası alırsanız mesajda çıkan kodla Wimlab'ı kurun. Videoda gösterildiği şekilde belleğinizi hazırlayın ardından MacOS'un kurulu olduğu diskin bağlantısını anakarttan kesin. Kesmezseniz sürekli "Windows kurulum diskini yeniden başlayacak şekilde ayarlayamadı hatası alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı