Windows 10 kurulumu nasıl yapılmalı?

Sıfırlamada Windows.old klasörü vs. kalır.

BİOS ile format atılır temiz şekilde.

Pek fark yok ama temiz kurulum daha iyidir.

Windows 10'u yeniden başlat tuşuna Shift ile basarak kursam ne olur? Yani BIOS'dan kurmak ile farkı olur mu?

Sıfır kurmak daha mantıklı eğer bilgisayarda virüs varsa BIOS'dan kurarak tamamen silebilirsiniz ama Shift ile sıfırla derseniz bazı virüsler silinmez.

Peki en az RAM ve işlemci kullanan sürümü Home mudur?
İnternette Windows 10 maximum performance diye bir şey buldum ama sıkıntı olan korsan olması sizce maximum performance sürümünü kullanmalı mıyım yoksa home mı kullanıyım?
Sıfır kurmak daha mantıklı eğer bilgisayarda virüs varsa BIOS'dan kurarak tamamen silebilirsiniz ama Shift ile sıfırla derseniz bazı virüsler silinmez
Virüs için değil disk çok kullanıldığı için sıfırlayacağım.

İnternette Windows 10 maximum performance diye bir şey buldum ama sıkıntı olan korsan olması sizce maximum performance sürümünü kullanmalı mıyım yoksa Home mı kullanayım?

Maalesef disk %100 disk sorunu çözümü SSD almak ama ben PC'ye bir tane Windows 10 kurdum ama şu an linki bulamadım bunu telefonumdan yaziyorum yarın linki bulunca PC'den atarım size o Windows 10 %100 sorunu gider(net garanti veremem ama bende oldu ve evdeki diğer PC'de de denedim düzeldi) yarın linki verdikten sonra o ISO dosyasını Rufus ile yazdırın BIOS'dan kurun.
İnternette Windows 10 maximum performance diye bir şey buldum ama sıkıntı olan korsan olması sizce maximum performance sürümünü kullanmalı mıyım yoksa Home mı kullanayım?

Burun hocam link bunu Rufus ile yazdırın BIOS'dan format atın bu arada 64 Bit 32 Bit bulamadım Win10October(1809)x64.rar

Son düzenleme:

Geri
Yukarı