Windows 10 Kurulumunda ürün anahtarı giriliyor mu?

byaslan21

Kilopat
Yer
DİYARBAKIR
Daha fazla  
Meslek
ÖĞRENCİ
Merhaba arkadaşlar. Windows 10 ürün yükseltmesi için rezerve ettim kurulum dosyaları 5 GB boyutunda WindowsBT klasörüne indi ama henüz bildirim gelmedi hala bekliyorum. Benim sizlere sormak istediğim ürün yükseltmesi sırasında ürün anahtarı ister mi? Ya da yükseltme sonrasında orijinal ürün anahtarımı tekrar girmemi ister mi? Eğer böyle bir durum söz konusuysa ürün anahtarımı bilmiyorum. Windows ürün anahtarımı öğrenmem için neler yapmam gerekli? Araştırdım internetten çözüm bulamadım. Notebookta orijinal Windows 8.1 kurulu. İstanbul Bilişim'den satın almıştım yazılım üzerinde kuruluydu. Ürün anahtarının sahte veya yazılımın korsan olduğundan az şüpheliyim. Bu duruma açıklık getirmenizi rica ediyorum. Hepinize gönülden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ürün anahtarı istemiyor, direk kuruluma geçiyor. Zaten istese de kabul etmez. Windows 10'a geçince key değişiyor. Yeni keyi öğrenmek istersen AIDA64 kurmalısın.

Şuan bende indirmeye başladım bittikden sonra programlar durucak mı? internetim baya sıkıntılı yeniden yükleme yapamacayağım. :(

Tüm ayarları koruyacak şekilde yükseltme yaparsanız programlarınız da ayarlarınız da duracak.

Ürün anahtarı istemiyor, direk kuruluma geçiyor. Zaten istese de kabul etmez. Windows 10'a geçince key değişiyor. Yeni keyi öğrenmek istersen AIDA64 kurmalısın.
Hocam bir şey soracağım. Konu açtım fakat kimse cevap vermedi. Ben Windows 7 OEM kullanıcısıydım. Windows 10 a geçtim benden ürün anahtarı istiyor. Çözümü nedir?

Şuan &88 indirmede bittikden sonra temiz kurulum yapıp yapmayacağım sorulucak değil mi? yani bu kurulumu yapmadan her şey eskisi gibi kalsın istiyorum.

Bana rezerve gelmedi bende bir arkadaşın tavsiyesi üzerine microsoftun sitesinden indiriyorum ilk indirme yöneticisi açıldı yükseltmemi yoksa başka bir seçenek daha sordu yükseltme dedim şimdi iniyo arkadaş key e-posta dahil hiç birşey sormıycak direk kurucaksın dedi sizcede olabilirmi windowsun sitesinden kontrol ettmin windowsunuz orjinaldir diyo rezerve gelmesi için her şeyi denedim bu son çarem umarım arkadaşın dediği gibi olur :(

Windows update kısmından bakar mısınız? bendede simge kaybolmuştu update kısmında windows 10 rezerve edildi uyarısı aldım ve şuan indirmeye başladım.

Hayır bana simge hiç gelmedi :(

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı