Windows 10 Kurulumunda 0x000021a hatası

dost

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Windows 10'un sitesinden indirdim rufus ile de yaptım uefi seçiyorum şöyle bir hata ile karşılaşıyorum tam windows yükleme ekranına geçerken daha en başta böyle bir hata alıyorum. Yeni ssd taktım hdd sata 6'daydı onu 5'e aldım ssd'yi 6 ondan olabilir mi sistem i5 6500 msi bazooka bu arada win 10 orjinal.

Uefi değilde normal usb seçince kurulumda böyle bir hata alıyorum son resimdeki gibi 'kurtarma kişisel bilgisayarınızın onarılması gerekiyor'

başlangıç onarmada yapmıyor şöyle bir hata alıyorum D/ Windows /system32/logfiles/srt/srttrail.txt başlangıç onarma bilgisayarınızı onaramadı lütfen yardımlarınızı bekliyorum 2 gündür bunla uğraşıyorum.

Cmd ile başlangıç onarma yapmaya kalktım harf değiştirme kısmında şöyle bir hat aldım.

Virtual Disk Service error:
Geçerli önyükleme veya disk belleğinde sürücü harfleri atamaya veya kaldırmaya
izin verilmiyor.

image-min.jpg
image (2)-min.jpg
image (1)-min.jpg
image-min.jpg

Arkadaşlar galiba kurduğum usb bozuktu başka usb ile kurdum sorunsuz oldu Maximum 40 - 50 tl' ye Usb önerirmisiniz. 16 & 32 gb.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı