Çözüldü Windows 10 kurulumunda diskler görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Muhammed yldz

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
3060
Anakart
asus tuf b660m plus
İşlemci
12400f
Merhaba, Windows 10 bilgisayarıma format atıyordum, lisans anahtarını girdim ve disk seçme bölümünde diskler gözükmüyor. İnternete baktım bir şeyler denedim olmuyor, 2 gündür uğraşıyorum. Anakartım TUF B660M Plus.

(Resim alıntıdır)

IMG_20210722_160104.jpg

Çözüm
Dostum bir sıkıntı göremiyorum. Kusura bakma tıkandım.

Yine ben yine herkesin çözdüğü ama bana gelince o çözümlerin çalışmadığı sorunlar. 😐

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu zaten 2 kere denemiş olduğum şeyleri sinir krizi geçirecek noktaya gelip umutsuz bir şekilde tekrar deneyerek düzelttim, saçmalık resmen iyi akşamlar.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olur diye;

Arkadaşlar sorunu bu videodaki anlatılanları 3 kere yaparak düzelttim tabii ki 3 kere yapmamla alakası yoktur da sizde bu videodaki anlatılanları yaparsanız düzeltirsiniz diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yine ben yine herkesin çözdüğü ama bana gelince o çözümlerin çalışmadığı sorunlar. 😐

Yardımlarınız için teşekkür ederim. Sorunu zaten 2 kere denemiş olduğum şeyleri sinir krizi geçirecek noktaya gelip umutsuz bir şekilde tekrar deneyerek düzelttim, saçmalık resmen iyi akşamlar.

Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar olur diye;

Arkadaşlar sorunu bu videodaki anlatılanları 3 kere yaparak düzelttim tabii ki 3 kere yapmamla alakası yoktur da sizde bu videodaki anlatılanları yaparsanız düzeltirsiniz diye düşünüyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı