Windows 10 lisans nereden alınır?

Windows 11 Home OEM key almayı düşünüyorum ama son zamanlarda hem jetlisans hem sağlamlisans üzerinden alınan ve çalışmayan keyler varmış ve karşılarında muhatap bulamıyorlarmış o yüzden almak konusunda kararsızım.

Sağlamlisanstan Windows 11 Pro Retail key almıştım 10 dakika sonra mail olarak gelmişti denedim çalışmıştı. Ama o 10 dakika içinde karşı tarafla iletişim kuramadım WhatsApp'tan yazdım cevap gelmedi.

Office 2021 Pro versiyonunda verdikleri hiçbir anahtar çalışmıyor. Toplamda 8 tane key denedim, her defasında yenisini veriyorlar onda sorun yok ama hepsi kara listede. Etkinleştirilemiyor. En son bizim şirketin boştaki anahtarlarından birini kullanıp 2016 versiyonunu kurdum.

Dediginiz dogru ofis keyleri cabuk bloke oluyor.
Çunku Microsoft'un en onemli gelir kaynagı bu.
Ancak MAK keyler bir sure gider.
MAK ile 19 Pro Plus paketledim 4 PC de oto etkinleştirdi...
Hele ofis Retail ise ortamda durması maximum 1 saat belki de 2 saat

Windows 11 lisansında sorun yaşamadım ama Office'ler çalışmadı.

Ofiste MAK kullanın; link serbest olsa xlm ile Microsoft'tan indirip paketledim 2019 proplus 4 PC de oto olarak etkinleştirdi.

Ofiste MAK kullanın; link serbest olsa XLM ile Microsoft'tan indirip paketledim 2019 proplus 4 PC'de oto olarak etkinleştirdi.
Gerek kalmadı, bizim şirketin boştaki anahtarlarından birini kullanıp biraz daha eski sürüm olsa da kurdum. Bana yeterli zaten, en fazla Excel tablolarıyla ya da Word dökümanlarıyla işim oluyor.

Gerek kalmadı, bizim şirketin boştaki anahtarlarından birini kullanıp biraz daha eski sürüm olsa da kurdum. Bana yeterli zaten, en fazla Excel tablolarıyla ya da Word dokümanlarıyla işim oluyor.

Vallahi hocam 2021 proplus, visio, projectpro Retail bulmak için 4 gün PC'de anlık takip yapıp etkinleştirmiştim😁😁

Dosya Ekleri

• 5.png
    5.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı