Windows 10 lisansımı formattan sonra nasıl kullanabilirim?

mrhelloworld

Hectopat
Merhaba, laptopumda lisanslı windows 10 var, yarın laptopuma kendim usb ile format atacağım, bu lisanslı windowsu yarın formattan sonra kuracağım windows'a nasıl aktarabilirim? teşekkür ederim.

Merhaba, laptopumda lisanslı windows 10 var, yarın laptopuma kendim usb ile format atacağım, bu lisanslı windowsu yarın formattan sonra kuracağım windows'a nasıl aktarabilirim? teşekkür ederim.
Lisans anakarta gomulu olarak gelir. Siz alıp girdiyseniz bile anakarta yazılmıştır lisansiniz.

Windows 10'u siz mi kurdunuz?
Yoksa direk Windows kurulu olarak mı geldi?
Kurulu olarak geldi ise gerek yok.

Laptopu aldığınızda içinde Windows ile geldiyse lisans anakarta işlenmiş oluyor. İstediğiniz kadar format atın kurulum esnasında otomatikmen etkinleşiyor.

Laptopu aldığınızda içinde Windows ile geldiyse lisans anakarta işlenmiş oluyor. İstediğiniz kadar format atın kurulum esnasında otomatikmen etkinleşiyor.
Peki kurulum yaparken kullandığımız Windows 10 sürümüne dikkat etmemiz gerekiyor mu ? Bende Windows 10 Home SL var mesela hangisini indirmem gerekiyor ?

Yeni konular

Geri
Yukarı