Windows 10 Lite nedir nasıl yüklenir?

kasgar15

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 fazla RAM kullanıyor ve haliyle performans düşüyor %40 %50 RAM kullanımı çok fazla ben de Windows 10 Lite'ı gördüm bu nedir ücretsiz midir nasıl kurulur ve Windows 10'dan güvensiz midir ne gibi sorunlar çıkabilir anlatırsanız sevinirim.

Hocam bu haber size fikir verebilir.
.

Özelleştirilmiş Windows imajı, gereksiz servisler kaldırılmış, hafifletilmiş versiyon. Microsoft'un kendi geliştirdiği ve sunduğu bir şey değil, tamamen kullanıcıların yaptığı bir imaj. Zararlı olacağını pek sanmıyorum ancak yine de nerden indirildiğine bakmak lazım, güvenilir bir kaynaktan indirilmeli bu imajlar.

Eskiden uzun süre Windows 8.1 Lite versiyon kullandım, gayet iyiydi ve hiçbir sorun da yaşamadım. Hala daha düşük sistemlere kurarım bu işletim sistemlerini.

Özelleştirilmiş Windows imajı, gereksiz servisler kaldırılmış, hafifletilmiş versiyon. Microsoft'un kendi geliştirdiği ve sunduğu bir şey değil, tamamen kullanıcıların yaptığı bir imaj. Zararlı olacağını pek sanmıyorum ancak yine de nereden indirildiğine bakmak lazım, güvenilir bir kaynaktan indirilmeli bu imajlar.

Eskiden uzun süre Windows 8.1 Lite versiyon kullandım, gayet iyiydi ve hiçbir sorun da yaşamadım. Hala daha düşük sistemlere kurarım bu işletim sistemlerini.

8.1 Lite Microsoft'un yaptıği bir şey mi yoksa budamı kullanıcıların.

Geri
Yukarı