Windows 10 LTSB 2016 1607 kullanılır mı?

Xtron

Kilopat
Aşağıdaki gibi bir sisteme sahibim FPS dropu yüzünden Windows 10 Home'den 8.1 geçmeye kadar verdim ve geçtim de Windows 10'a göre işletim sistemi hem daha seri hem de oyundaki sorunum çözüldü benim sorum ise şu forumda dolaşırken bu LTSB ve LTSC sürümlerini gördüm özellikle 1607 en optimize sürüm, latecy değeri düşük ve hala kullanılabilir olduğunu gördüm sizce geçilmeli mi? 8.1e göre FPS değerlerinde fark yaratır mı ve geçerem Store yüklü gelmiyormuş onu yüklemeyi düşünüyorum tek kullananlar veya bilgi sahibi olanlardan görüşlerini bekliyorum. Ve bu sürümün indirme bağlantısını bana atar mısınız?
Ve 8.1'in açılış süresinden çok memnunum 15 16 saniyede masaüstü geliyor Windows 10 Home de iken minimum 40 saniyede açılıyordu bu sistemde bu değer nedir acaba?

1625750766354.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Whats not working on this version 1607
X Some latest driver / DCH driver / Some latest Games
X Some UWP games like Forza Horizon 4 / GOW4 and etc etc (get version 2004/1909)
X Some UWP Apps on Microsoft Store (get version 2004/1909)
X Xbox Game Pass (get version 2004/1909)
X This Windows version cannot be update
Windows 10'un LTSB ve LTSC sürümlerinde Microsoft store, Edge gibi pek çok uygulama bulunmuyor ve daha fazla FPS alıyorsunuz. Ama ben önermem. Çünkü başka kullanıcıların Windows 10 ISO'su ile oynayıp kullanıcılara sunmak... Ne bileyim.
LTSB resmi Microsoft dağıtımıdır. Özel bir sürüm değildir.

Windows 10'un LTSB ve LTSC sürümlerinde Microsoft Store, Edge gibi pek çok uygulama bulunmuyor ve daha fazla FPS alıyorsunuz. Ama ben önermem. Çünkü başka kullanıcıların Windows 10 ISO'su ile oynayıp kullanıcılara sunmak... Ne bileyim.

Zaten tarayıcı olarak Edge'yi indirip ve sadece Windows Store'yi inidircektim.
LTSB resmi Microsoft dağıtı mıdır? Özel bir sürüm değildir.

O ne?

Geri
Yukarı