Windows 10 Masaüstünde Ekran Gidip Gelmesi

Onurstc

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 masaüstünde ekran gidip gelmesi neden olabilir? Oyunda rastlamadım ya da daha bana denk gelmedi.

Sistem;

I7 6700k
MSI M7 Anakart
RX 480 MSI
16 GB Gskill RAM
Viewsonic 2257

Anakart ve ekran kartı son sürücüler yüklüdür.

Son düzenleyen: Moderatör:
ekran gidip gelmesi sistemsel değilde donanımsal gibi duruyor. kabloları kontrol ederek bir deneyin . yada imkan varsa farklı bir ekran ile deneyebilirsiniz. ekran kartı yuvaya tam oturttuğunuzdan emin olun..

5 saat extreme ayarlarda wow, hos oynadım hiçbir sıkıntı yok. Ekran kartını msi kombustor bütün testleri yaptım. Yine sıkıntı yok.

Chrome'da aşağı sürükleren oluyor. Çöküyor bazen hemde. Internet Expolorer'da sürükleme denedim baya oda çöküyor.

[

5 Saat Extreme ayarlarda WOW, hos oynadım hiçbir sıkıntı yok. Ekran kartını MSI kombustor bütün testleri yaptım. Yine sıkıntı yok.

Chrome'da aşağı sürükleren oluyor. Çöküyor bazen hem de. Internet Expolorer'da sürükleme denedim bayağı oda çöküyor.

Çözdünüz mü?

ekran gidip gelmesi sistemsel değilde donanımsal gibi duruyor. kabloları kontrol ederek bir deneyin . yada imkan varsa farklı bir ekran ile deneyebilirsiniz. ekran kartı yuvaya tam oturttuğunuzdan emin olun..
bendede aynı şey oluyor, ama prizden çekince oluyor hiç anlamış değilim yeni ekran ve ekran kabloları incelendi çözüm bulamıyorum..

Yeni konular

Geri
Yukarı