Windows 10 masaüstündeki uygulamaların simgeleri kayboldu

enesbatu555

Decapat
Arkadaşlar merhaba lütfen acil yardım edim resimde de gördüğünüz gibi simgeler böyle nasıl geri getiririm. (Görev yöneticisinden iconcache dosyasını bulup sildim yine olmuyor.)

7389A4BC-29DE-4417-86FC-9627708A7C21.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba simgeler OneDrive'da biraz bekle tekrar gelir.
Eğer gelmez ise;
Masaüstü simgeleriniz gizlenmiş olabilir. Bunları görüntülemek için masaüstüne sağ tıklayın görünüm’ü ve ardından masaüstü öğelerini göster’i seçin. Masaüstünüze bu bilgisayar, geri dönüşüm kutusu ve daha fazlası gibi simgeler eklemek için:
  • Başlangıç düğmesini seçin ve ardından ayarlar > kişiselleştirme > temalar seçeneğini belirleyin.
  • Temalar > ilgili ayarlar altından masaüstü simge ayarları'nı seçin.
  • Masaüstünüzde olmasını istediğiniz simgeleri seçin, ardından uygula ve tamam seçeneğini belirleyin.

Masaüstünüzde olmasını istediğiniz simgeleri seçme

• Not: Tablet modundaysanız masaüstü simgelerinizi düzgün görüntüleyemeyebilirsiniz. Dosya gezgini’nde program adı için arama yaparak programı bulabilirsiniz. Tablet modunu kapatmak için görev çubuğunda işlem Merkezi'ni (tarih ve saatin yanında) ve ardından kapatmak veya açmak için tablet Modu'nu seçin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Alternatif çözüm.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı