Windows 10 MEMORY_MANAGEMENT hatası

Meteakyz

Decapat
Daha fazla  
Windows 10'da böyle bir mavi ekran almaya başladım nedenini bilmiyorum DMP dosyaları ektedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Memtest sırasında kullanamazsın. PC başından ayrılma sadece. Disk için yapman gereken bir şey yok sadece sağlıklarının fotoğraflarını at yeter. Eğer ki HDD varsa sistemde HD Tune üzerinden errorscan yap. O sırada da kullanabilirsin.

Tamamdır hocam USB yok da bende birinden USB alıp geri dönüş yapacağım.

Tamamdır hocam USB yok da bende birinden USB alıp geri dönüş yapacağım.

Buna ek olarak attığın tüm dosyalarda ana sorun NalDrv.sys olarak gözüküyor. Sürücünün tam olarak neyi işaret ettiğini direkt olarak bulamasam da Intel ile alakalı olduğunu gördüm.

Rich (BB code):
MODULE_NAME: NalDrv

IMAGE_NAME: NalDrv.sys

Daha sonra, şuna denk geldim;

Rich (BB code):
The NalDrv.sys file, original file name iQVW64.SYS, is a signed Intel driver from 2013 that isn’t inherently malicious. What this driver can provide an attacker is based on a combination of its valid driver signature and established vulnerability #CVE-2015-2291.

Bu iQVW64.SYS dosyasını araştırırken Intel'in ağ sürücüleriyle alakalı olduğunu gördüm. Senin sistemindeki bu dosyanın tarihi 2013 olarak gözüküyor yani tam olarak 10 yıllık bir sürücü.

Rich (BB code):
Image name: NalDrv.sys
Browse all global symbols functions data
Timestamp: Thu Nov 14 18:22:43 2013 (5284EAC3)

Kısaca, ağ bağdaştırıcı sürücülerini güncelle. Bu dosya aynı zamanda bir oyundaki 3.parti bir yazılımla da alakalı olabilir, eğer öyle bir şey kullanıyorsan onu da sil.

Buna ek olarak attığın tüm dosyalarda ana sorun NalDrv.sys olarak gözüküyor. Sürücünün tam olarak neyi işaret ettiğini direkt olarak bulamasam da Intel ile alakalı olduğunu gördüm.

Rich (BB code):
MODULE_NAME: NalDrv.

IMAGE_NAME: NalDrv.sys

Daha sonra, şuna denk geldim;

Rich (BB code):
The NalDrv.sys file, original file name iQVW64.SYS, is a signed Intel driver from 2013 that isn’t inherently malicious. What this driver can provide an attacker is based on a combination of its valid driver signature and established vulnerability #CVE-2015-2291.

Bu iQVW64.SYS dosyasını araştırırken Intel'in ağ sürücüleriyle alakalı olduğunu gördüm. Senin sistemindeki bu dosyanın tarihi 2013 olarak gözüküyor yani tam olarak 10 yıllık bir sürücü.

Rich (BB code):
Image name: NalDrv.sys
Browse all global symbols functions data.
Timestamp: Thu Nov 14 18:22:43 2013 (5284EAC3)

Kısaca, ağ bağdaştırıcı sürücülerini güncelle. Bu dosya aynı zamanda bir oyundaki 3.parti bir yazılımla da alakalı olabilir, eğer öyle bir şey kullanıyorsan onu da sil.

Hocam PC de Intel'le alakalı bir şey yok 3. parti bir yazılım kullanıyorum Cheat Engine onu da sileyim şimdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı