Çözüldü Windows 10 metin belgesi Pardus'ta açılır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Stoch

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Yarın sunum ödevim var, PowerPoint'ten slaytı hazırladım. Linkini bir USB aracılığıyla metin belgesine koydum. Bu metin belgesi Pardus akıllı tahtada açılır mı?

Çözüm
Linux sistemlerde genelde LibreOffice oluyor. Bazen MS Office ile uyumluluk sorunu çıkabiliyor(görüntü ve yazılar falan kayıyor) ama büyük ihtimalle sorun olmaz. Sen gene de sunumunu PDF olarak kaydet son çare oradan anlatırsın. İkisi de dursun.

Ya da tarayıcıdan Outlook hesabına bağlanıp sunum dosyanı oraya yükleyip oradan da sunabilirsin.

3 seçeneği de dene illa ki birisi olur. PDF zaten garanti yöntem.
Linux sistemlerde genelde LibreOffice oluyor. Bazen MS Office ile uyumluluk sorunu çıkabiliyor(görüntü ve yazılar falan kayıyor) ama büyük ihtimalle sorun olmaz. Sen gene de sunumunu PDF olarak kaydet son çare oradan anlatırsın. İkisi de dursun.

Ya da tarayıcıdan Outlook hesabına bağlanıp sunum dosyanı oraya yükleyip oradan da sunabilirsin.

Çözüm
Linux sistemlerde genelde LibreOffice oluyor. Bazen MS Office ile uyumluluk sorunu çıkabiliyor ama büyük ihtimalle sorun olmaz. Sen gene de sunumunu PDF olarak kaydet son çare oradan anlatırsın. İkisi de dursun.

En son çare Manuel olarak Chrome'dan açmak.
Yanılmıyorsam ve akıllı tahtanızda silinmediyse LibreOffice, PowerPoint slaytlarını desteklediği için açılır.
Slayt değil hocam, slayt linki.

Slaytı metin belgesine koyduğunuzdan emin misiniz?
Çalışmaz büyük ihtimalle, bir dosya çeviriciye güvenmekten başka çareniz yok gibi.
Akıllı tahtalarda Pardus görmüyordum, iyi oldu duyduğumuz :D

Yeni konular

Geri
Yukarı