Windows 10 Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #4 Sorunu

SorunluPC

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar.

Aygıt yöneticisinde ''Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #4''da bir sorun yaşıyorum. Şu ''sarı ünlem'' denilen. İlk olarak şöyle anlatayım; cihazı kablosuz olarak TV'ye bağlamak gibi hayallerim vardı. Windows 10 kullanıyorum bu arada, TV bağlantısı için kodu girdim bağlanamadım. Bir müddet sonra TV'yi görmemeye başlayınca aygıt yöneticisine girdim ve ''Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #4'' bir hata olduğunu gördüm paylaşmak istedim. Şimdi nedir bu Microsoft Wi-Fi Direct Virtual Adapter #4 dediğimiz şey ? Ne işe yarar ? Bu sorunu nasıl çözmeli ? İnternetten indirip tekrar kurayım gibisinden bir bakındım ama bilgim olmadığı için denemedim. Açıkçası indirecek bir yerde bulamadım yanlış bir şey olmasından korktum açıkçası. Dediğim gibi bu nedir? Ne yapılmasını sağlar ? Bu sorunu nasıl çözerim ? gibisinden bir sürü soru :)

Şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı