Windows 10 Mouse Sağ Tık ve Sol Tık Değişmesi

Cem Sonışıl

Hectopat
Şimdi uzun süredir birkaç sorunum vardı ancak bunları yeniden başlatarak vs geciktiriyordum. Ancak daha fazla dayanamıyorum. Bugün bilgisayarı açtım ve yıldız harfinin takılı olduğunu fark ettim. Başka bir tuşa basınca durdu basılı kalması ancak PC'yi yeniden başlattığımda yine aynı şey oldu. Klavyeyi laptopta denedim sorun yok. Daha sonra mouse tıklama sorunum var. Mouse ile nereye tıklarsam tıklıyayım sanki sağ tık yapmışım gibi basıyordu. Şimdi sizinde aklınıza sağ ve sol tıkların yerinin değiştiği gelecek ama maalesef değil arkadaşlar, keşke öyle olsaydı da bundan da kurtulsaydım. Bu sorundan da uzun süredir muzdaribim. Hatta sırf bu sorun için PC'yi sıfırladım ancak düzelmedi. Sonra bugün bu yıldız harfinin takılı kalmasından sonra PC'yi geri yükleme yapayım dedim. Onda da sorun çıktı tabii ki (0x8007045b) kodlu sorun. Yani ne yaparsam yapayım olmuyor. Sizce şimdi ne yapmalıyım. Lütfen biriniz cevap yazın ve güzel bir çözüm verin de umutlanayım düzeleceğine çünkü bıktım yahu...
Keşke yardım edebilen çıksaydı :/

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı