Windows 10 mu Windows 11 mi kullanılmalı?

tasaworxq

Decapat
Daha fazla  
Merhaba herkese, sizce şu anda en iyi hatasız olan işletim sistemi hangisi? Windows 11 daha iyi diyorlar sizce de doğru mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese, sizce şu anda en iyi hatasız olan işletim sistemi hangisi? Windows 11 daha iyi diyorlar sizce de doğru mu?
Sisteminiz iyiyse Windows 11 kurmanızı öneririm düşük sistem ise W7 - W10 arasındaki işletim sistemlerini kurunuz

Windows 11 şu an gayet iyi. Bir hatayla karşılaşmadım. Tavsiye ederim.

Şu an için Windows 11 için erken diye düşünüyorum. Son güncellemelere geliştirmelere bakmak gerek

Ben de aynı şekilde düşünüyorum. W11'e Şubat ayında geçip deneyimlemiştim, ancak karşılaştığım bazı durumlar beni olumsuz etkiledi. W11, bazı destekli ExE dosyalarını açamaması, görev çubuğunu o zamanlar kullanamıyordun ve bazı oturmamış optimizasyon sorunları ile Windows 10'a geçiş yaptım. Benim düşüncem ise biraz daha beklenilmeli.

Windows 11'e hiç alışamadım çoğu şeyi açmak için uğraşmak gerekiyor bende Windows 10'a geri döndüm önermiyorum ama sen modern bir Windows istiyorsan deneyebilirsin geri dönme seçeneği var ama süreli sonra geri dönemiyorsun.

Geri
Yukarı