Windows 10 nasıl aktifleştirilir?

Jmeyz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS'lu bir PC vardı. ben buna Windows’un kendi sitesinden Windows Pro indirdim. şimdi buna bir de ürün anahtarı mı yazmam gerekiyor? eğer internette 15 TL'ye satılan ürün anahtarlarını yazarsam bir şey olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Olmaz, neden olsun ki?
Tabii key, Microsoft tarafından fark edilip patlatılırsa yenisini almanız lazım ama çok düşük bir ihtimal, şu ana kadar yaşayan çok az kişi gördüm. Onların da çoğu 3-4 sene kullandığını dile getiriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternet'te önerilen sitelerden ucuz key alabilir ve ömürlük kullanabilirsiniz. Sıkıntı çıkmaz.

Arkadaşlar FreeDOS'lu bir PC vardı. Ben buna Windows’un kendi sitesinden Windows Pro indirdim. Şimdi buna bir de ürün anahtarı mı yazmam gerekiyor? Eğer internette 15 TL'ye satılan ürün anahtarlarını yazarsam bir şey olur mu?

Ben olsam almazdım. Belki içinde ne olduğunu bilmediğin virüsler var. 1400 TL'lik şeyi 15 TL'ye satıyorlar. Alacağın site de o kadar bilindik değil. Belki 2 gün sonra süresi bitecek? Ben olsam almam.
Olur da anakartı değiştirmek zorunda kalırsan uğraş bir daha.

Sana önerim boş yere para verme. Bende de öyle bir sorun vardı. Google'dan Windows 10 ürün anahtarı etkinleştirme adlı WinRAR arşivi indirdim. Zaten YouTube'da anlatan kanallar var. Bulabilirsem o videoyu atarım. Boş yere para verme. 15-20 TL (işte her neyse) paran cebinde kalsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle dua edeceksin.

Son düzenleme:
Sana önerim boş yere para verme. Bende de öyle bir sorun vardı. Google'dan Windows 10 ürün anahtarı etkinleştirme adlı WinRAR arşivi indirdim. Zaten YouTube'da anlatan kanallar var. Bulabilirsem o videoyu atarım. Boş yere para verme. 15-20 TL (işte her neyse) paran cebinde kalsın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videoyu izle dua edeceksin.
Yok hocam bir program asla kurmam onun yerine 14 lira verip ütün anahtarı alırım daha iyi

Yeni konular

Geri
Yukarı