Windows 10 nasıl yüklenir?

4ristocrat

Hectopat
Daha fazla  
Şimdi benim laptopa Win1 0 yüklüydü ama aşırı yavaş olduğu için ben de FreeDOS yapıp tekrar Windows yüklemeyi aradım ama bulamadım. O yüzden Windows'u kaldıramadığım için bende başka bir işletim sistemi kurup sonra Win10 kurayım dedim. Elementaryos indirdim ve direkt kurdum. Açıldı çalışıyor gayet iyi durumda. Fakat şimdi ben geri Windows'u yüklemek için USB'yi elementaryos ta beceremedim. Elimde başka Windows PC yok. Mac'te Win10 ISO indirdim USB'yi sildim ve balenaetcher uygulaması ile Win10 ISO'yu USB'ye yazdım. Fakat laptoptan USB ile başlatmaya çalışınca açılmıyor, sebebini bilmiyorum. Büyük ihtimalle bir' yerlerde hata yapıyorum ama onu da nerede bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Şimdi benim laptopa Win1 0 yüklüydü ama aşırı yavaş olduğu için ben de FreeDOS yapıp tekrar Windows yüklemeyi aradım ama bulamadım. O yüzden Windows'u kaldıramadığım için bende başka bir işletim sistemi kurup sonra Win10 kurayım dedim. Elementaryos indirdim ve direkt kurdum. Açıldı çalışıyor gayet iyi durumda. Fakat şimdi ben geri Windows'u yüklemek için USB'yi elementaryos ta beceremedim. Elimde başka Windows PC yok. Mac'te Win10 ISO indirdim USB'yi sildim ve balenaetcher uygulaması ile Win10 ISO'yu USB'ye yazdım. Fakat laptoptan USB ile başlatmaya çalışınca açılmıyor, sebebini bilmiyorum. Büyük ihtimalle bir' yerlerde hata yapıyorum ama onu da nerede bilemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kurulum rehberini inceleyebilirsin.

Ayrıca MacOS İSO yazdırma için de bunu kullanabilirsin.

Kurulum rehberini inceleyebilirsin.

Ayrıca MacOS İSO yazdırma için de bunu kullanabilirsin.

Hocam önerdiğin uygulamayı indirdim ama mac açmama izin vermedi. laptop benim olmadığı için ayarlarınıda değiştirmek istemiyorum. Varsa başak öneri seve seve denerim.
Şu konuya göz atabilirsiniz. Ben de bu tarz bir konu açmıştım sağolsun arkadaşlar bütün sorunlarımı giderdiler. Fazladan sorunuz olursa buraya yazarsınız cevaplarız.
Baktım fakat mac'te hazırlamakla ilgili bir konuşma göremedim. Varsa başka tavsiye bekliyorum.

Hocam önerdiğin uygulamayı indirdim ama mac açmama izin vermedi. laptop benim olmadığı için ayarlarınıda değiştirmek istemiyorum. Varsa başak öneri seve seve denerim.

Baktım fakat mac'te hazırlamakla ilgili bir konuşma göremedim. Varsa başak tavsiye bekliyorum.
MacOS'ta uygulama yüklerken şifre ister en fazla ayarlarını değiştirmezsiniz korkmayın.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2019-12-11 17.28.32.png
    Ekran Resmi 2019-12-11 17.28.32.png
    39,4 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı