Çözüldü Windows 10 nasıl yükleyebilirim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Merhabalar, bilgisayarımda 2015'den beri aynı işletim sistemi yüklü Windows 8.1 Pro fakat orijinal değil. Orijinal W10 Key alacağım internet üzerinden ve Windows 10 kuracağım. Windows 10 nasıl kuruluyor? Windows 10 indirip flash disk yardımı ile format ile mi yükleyebilirim yoksa internet üzerinden "Launcher" tarzı bir uygulama yüklesem eski işletim sistemini otomatik silip yenisini yükler mi? "C: Disk'i nin" sıfırlanması problem değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu aracı kullanarak ISO dosyasını indirin. Daha sonra attığım videolar ile devam edin. Windows 10'u İndirin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Bu aracı kullanarak ISO dosyasını indirin. Daha sonra attığım videolar ile devam edin. Windows 10'u İndirin

Çözüm
Windows 10 buradan indirin ama min. 8 GB olacak bir flash diske kurun. Zaten internette 10-25TL arası fiyatlarda var Win10 Key'leri problem yaşamazsınız ama hangi site güvenilir bilmiyorum, bilen biri varsa yardımcı olacaktır 🙂

Recep Baltaş'ın verdiği İSO dosyasını yükleyip Rufus aracılığıyla USB Diskinize yazdırın.
Normal format atar gibi format atıyorsunuz herhangi bir farklı bir şey yok.
İSO:

Kurulum videoları:

Daha detaylı anlatım için:

Teşekkür ederim. Recep abinin videosunu görmemişim :/ . Keşke ilk oraya baksaymışım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı