Windows 10 OEM Key Nereden Alınır?

Xenization

Hectopat
Deneme sürümünden orijinal Windows'a yükseltmek için OEM key arıyorum, güvenilir neresi var alınabilecek?

Şimdi crack yönlendirmek gibi olacak ama 15 TL gibi ücretlere N11, Hepsiburada gibi sitelerden alınan Windows ürün anahtarlarının güvenli olduğunu sanmıyorum.

Şimdi crack yönlendirmek gibi olacak ama 15 TL gibi ücretlere N11, Hepsiburada gibi sitelerden alınan Windows ürün anahtarlarının güvenli olduğunu sanmıyorum.
Hepsi de güvenilir alıp kullanan çok hepsi de memnun ayrıca webtekno bunun videosunu çekti ve bir sorun bulamadı yıkın artış şu önyargınızı

2 seneye yakındır sorunsuz kullanıyorum.

15 TL'ye program alıp kurmuyoruz, dağıtılan anahtarı giriyoruz ve Microsoft senin bilgisayarını aktifleştiriyor. Burada sıkıntı çıkma olasılığı çok düşük (Microsoft tarafından bilinçli dağıtılan keyler değilse).

Bende dün amazondan sipariş verdim eğer elime ulaşırsa buradan sanada tavsiye ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…