Windows 10 OEM lisans anahtarı

Bir ara 2 TL bile olmuştu. Sunucu değiştirme olayı korsandan ibaret değil. Tavsiye etmem. Para biriktirene kadar deneme sürümü kullanabilirsin ya da ücretsiz muadili bir işletim sistemine geçebilirsin.
6 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını da görmedim. Neden tavsiye etmediğinizi öğrenebilir miyim? Virüs falan herhangi bir şey de bulaşmıyor.

Dediğiniz gibi deneme sürümü olarak kullanıyorum 2 aydır.
Bence para biriktirene kadar deneme olarak kalsın. O korsanı bende eskiden denemiştim ve gene bir daha korsanın kötü olduğunu ispatlamış bulundum. Şimdi engel değildir umarım bu durumda kullanman.
6 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını da görmedim. Neden tavsiye etmediğinizi öğrenebilir miyim? Virüs falan herhangi bir şey de bulaşmıyor.
Bunu bizzat denedim. Güveni hiç bir şekilde vermiyor. Asıl sunucudan çıkıyorsun başka bir sunucu ve bu sunucunun kökünü bilmiyoruz net olarak. Ben bunun yüzünden uygulamalarımın açılmasında sorun yaşadım. Microsoft'un kendi uygulamaları çalışmıyordu en basitinden. Ve sebebini Statik IP demişlerdi. Çok net bilmiyorum ama sonra inanır mısın şans eseri gerçekten lisans buldum ve bu ücretsizdi. Kontrol ettiğimde Retail çıktı. Onu kullanmaya devam ediyorum. İşte korsan bazen çok ters vuruyor insanı bilmem anlatabildim mi. Bu korsan kullandığım bir zamanlar kalıcı etkinleştirme aracı denen bir şey görmüştüm videoda her şey düzgündü lakin uygulamayı çalıştırdığımda. Masaüstü dahil yazı tipleri değişti eklentiler kuruldu ve imleç dondu. Tabi tarama yaptım içim sinmedi aylar sonrasında temiz kurulumla lisansla geçtim.

Ben 2 yıldır kullanıyorum yaklaşık ve formattan sonra da kendiliğinden aktif oluyor. 3 ay önce de 5 TL'ye aldım kardeşimin pc ye. Sorununu görmedim daha önce

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı