Windows 10 otomatik onarım bilgisayarınızı onaramadı hatası

R O S 4

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda bilgisayarıma format atiyordum ve Windows'u nereye yüklemek istiyorsunuz yazdı. Diskimi seçtim ardından "Windows bu diske yüklenemez. Seçilen diskte MBR bölüm tablosu var" tarzında bir hata verdi. Ardından diskimi biçimlendirdim, yine aynı şekilde hata verdi. Programı kapattım ve bilgisayarımı yeniden başlattım otomatik onarıma girdi ve "otomatik onarim bilgisayarınızı onaramadı günlük dosyası: E:\Recovery\WindowsRE\Winre.wim\System32\Logfiles\Srt\SrtTrail.txt" hatasını aldım bilgisayarımı sıfırlamaya çalıştığımda "kişisel bilgisayarınız sıfırlanırken bir sorun oluştu" diyor. Biraz uzun oldu yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.❤️

MBR kabul edilmiyorsa, diskiniz GPT ye çevirin Format atın

Otomatik onarım genellikle BİOSA girilemediği için verilen bir uyarıdır. Eğer Format attığınız halde ya da BİOS ayarları değiştirilmiş ise bu ileti ile karşılaşıyorsanız.

Anakarttaki pili/bataryayı çıkarın bir metalle iki ucu değdirin sonra geri takın açılışta F1 basın sizi BİOS'a atacak. BİOS default yapın ya da eğer bilginiz varsa BİOS ayarlarını kendiniz uygulayıp sistemin olduğu diski seçin.

Şu anda yazdıklarınızıdan çıkarabildiğim çözümler bunlardır

MBR kabul edilmiyorsa, diskiniz GPT ye çevirin Format atın

Otomatik onarım genellikle BİOSA girilemediği için verilen bir uyarıdır. Eğer Format attığınız halde ya da BİOS ayarları değiştirilmiş ise bu ileti ile karşılaşıyorsanız.

Anakarttaki pili/bataryayı çıkarın bir metalle iki ucu değdirin sonra geri takın açılışta F1 basın sizi BİOS'a atacak. BİOS default yapın ya da eğer bilginiz varsa BİOS ayarlarını kendiniz uygulayıp sistemin olduğu diski seçin.

Şu anda yazdıklarınızıdan çıkarabildiğim çözümler bunlardır
kankam zaten sorunum otomatik onarımdan cikamamak, biosa falan girebiliyorum sorun yok

Yeni konular

Geri
Yukarı