Windows 10 Otomatik Onarım Hatası

ByNova

Centipat
Daha fazla  
Herkese merhabalar
Evde dandik Casper'ın 2013 yılında alınmış masaüstü bilgisayarı var. Bilgisayar otomatik onarım hatası veriyor. Birkaç defa reset atıyor sonra onarım ekranına geliyor.
Gelişmiş seçeneklerdeki her şeyi yaptım. Defalarca format bile attım. Kuzenime götürdüm o da format attı. Bilgisayara format attıktan sonra çalışıyor ama yaklaşık 1 saat sonra tekrar 3-4 reset atıp onarım ekranına geliyor.
Çalıştığından kesin emin olduğum başka bir HDD taktım yine aynı sorun oldu. Videolardan ve rehberlerde gördüğüm her şeyi denedim ama düzeltemedim gitti.
Kuzenim ekran kartının bozulduğunu söyledi. Formattan sonra Update ettiği için ekran kartı Driver'ini güncelleştirince PC kapanıyormuş.
Şu an PC 6 saattir sorunsuz çalışıyor ama tabii internete bağlı değil. Muhtemelen Driver güncellemesi yapamadığı için çalışıyor. Ayrıca PC güvenli modda da çalışıyor. Sorun kesin olarak ekran kartında mı acaba?
Bilgisayarda oyun falan oynanmayacak. Sadece YouTube'den video izlenecek ve yazıcı bağlanacak o kadar.
Ne yapmamı önerirsiniz? Bu dandik sisteme ekran kartı mı alayım yoksa en ucuzundan toplama PC mi toplayayım?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı