Windows 10 Otomatik Onarım Hatası

Ben de aynı sorunu yaşadım. Sorun gider dedim sonra sıfırlamaya bastım oradan bulut indirmeyi seçtim kanka bulut indirme internetini kullanıyor o yüzden evde önemli bir işi olan yoksa git interneti kapat sonra bulut indirmeye bas sonra bulut indirmeye bastıktan sonra gerekli şeyler hazırlanıyor diyor ve gerekli şeyler hazırlanamadı diyecek sonra hep geri git ve onarma ve yeniden başlat ya da bilgisayarımı kapat dışında Çık ve Windows 10 ile devam et seçeneği çıkıyor ona bas ve normal bilgisayarına dönmen lazım. Bende çalıştı. Git dene zaten en fazla 3 dakikanı alır.
Beyler ben de aynı sorunu yaşadım sorun gider dedim sonra sıfırlamaya bastım ordan bulut indirmeyi seçtim knk bulut indirme internetini kullanıyor o yüzden evde önemli bir işi olan yoksa git interneti kapat sonra bulut indirmeye bas sonra bulut indirmeye bastıktan sonra gerekli şeyler hazırlanıyor diyor ve gerekli şeyler hazırlanamadı diyecek sonra full geri git ve onarma ve yeniden başlat ya da bilgisayarımı kapat dışında Çık ve Windows 10 ile devam et seçeneği çıkıyor ona bas ve normal bilgisayarına dönmen lazım bende çalıştı git dene zaten max 3 dakikanı alır

Yeni konular

Geri
Yukarı