Windows 10 otomatik onarıma hazırlanılıyor ve logo hatası

Rodolphus

Hectopat
Diğer bir konu başlığımda (Samsung NP-Q330-JS01TR laptop Windows 10 kurulumunda takılıyor - Technopat Sosyal) Samsung NP-Q330-JS01TR model dizüstü bilgisayarım Wi-Fi kartı sorunu yüzünden format atılamıyordu. Forum üyeleri sayesinde bu sorunu Wi-Fi kartını çıkarıp format atarak hallettim. Windows 10 kurulumunu yaptıktan sonra Wi-Fi kartını geri taktım. Daha sonradan bazı sorunlar karşıma çıkmaya başladı. İlk açılmada Windows 10 güncel sürücüleri yüklemeye başladı arka planda. "NVIDIA GeForce 310M sürücüsü algılandı yeniden başlatma gerekiyor" bildirimi geldi ve dizüstü bilgisayar 1920X1080 çözünürlük oldu. Ancak yeniden başlattığımda ya logoda takılıyor ya da "otomatik onarıma hazırlanıyor" diyor. Bilgisayarı birkaç kez açıp kapadığımda otomatik onarımı anca yapıyor ve açtığımda 1280X1024 çözünürlük oluyor. "Sorun yarattığı için bazı güncellemeleri kaldırıldı" diyor. Aygıt yöneticisinde GeForce 310M ekran kartı görünmüyor ve hiçbir şekilde ekleyemiyorum. Bazen kapayıp açtığımda yine aynı şekilde logo hatası veya otomatik onarım oluyor. Sistem sıfır SSD'ye yüklü artık. Sizce sebebi ne olabilir? Wi-Fi kartından dolayı bir sorun olabilir mi? Wi-Fi kartı: Broadcom 802.11N. Bilgisayar detaylı özellikleri için: Samsung Q330 Q330-JS01TR - Notebook.gen.tr | Notebook, Netbook, Laptop Destek Sitesi

Son düzenleme:
Aygıt çakışması evet sorun olabilir fakat ben yine de kusurun SSD ve yüklemenle ilgili olduğunu düşünüyorum, SSD'de bad sector olup olmadığına bak ve farklı bir bölüm oluşturup dene...

Geri
Yukarı