Windows 10 Oyun Modu AMD kartlarda açılmalı mı?

Liqerty

Picopat
Daha fazla  
RAM
T-Force Vulcan 8x2GB 3600MHZ CL18
SSD veya HDD modeli
Adata Legend 700 512GB
Ekran kartı
Sapphire Pulse RX6600
Anakart
ASUS B450MK-II
İşlemci
Ryzen 5 5600
Bildiğiniz üzere Windows 10 oyun modu var ve birkaç araştırma yapmama karşılık olarak AMD kartlarda durumu tam tersine yani FPS'i düşürdüğünü duydum RX 6600 kullanıcısıyım birkaç oyunda baktığımda 1-2 FPS düşürdüğünü de gördüm ama sormak istedim.

Bildiğiniz üzere Windows 10 oyun modu var ve birkaç araştırma yapmama karşılık olarak AMD kartlarda durumu tam tersine yani FPS'i düşürdüğünü duydum RX 6600 kullanıcısıyım birkaç oyunda baktığımda 1-2 FPS düşürdüğünü de gördüm ama sormak istedim.
Kendiniz denemek daha mantıklı değil mi ?

bildiğiniz üzere Windows 10 oyun modu var ve birkaç araştırma yapmama karşılık olarak AMD kartlarda durumu tam tersine yani FPS'i düşürdüğünü duydum RX 6600 kullanıcısıyım birkaç oyunda baktığımda 1-2 FPS düşürdüğünü de gördüm ama sormak istedim.

Bence herhangi bir etkisi yok kapalıda kullanıyorum ben.

Hocam bende yıllardır bu modu kapalı kullanırım oyun modunun hiç bir artı yanını görmedim

Hocam bende yıllardır bu modu kapalı kullanırım oyun modunun hiçbir artı yanını görmedim.

Evet bende şahsen göremedim bir iki Türk videodan buna dair söylenti duydum kendim denediğimde 1 ila 2 FPS kadar da aşağıda bir rakam görünce sormak istedim, dediğiniz gibi galiba hiçbir artı yönü yok veya en azından benim için.

Geri
Yukarı