Windows 10 Oyundan Atma Sorunu

Ex Boss

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1 aydır Windows 10 kullanıyorum. Açık konuşmak gerekirse Windows 10'u sevdim. Sevmediğim yönler de var. CS, Wolfteam ve bazı oyunlarda hata veriyor. Wolfteam'a giriyorum oyunu aşağıya alıyorum oyundan atıyor. Counter Strike 1.6'ya bazen giriyor bazen girmiyor. Genelde girmiyor. Her dakika hata veriyor. Kendi kendine simgeleri siliyor. Bunun yüzünden Windows 7 - 64 Bit'e geri döneceğim. R9 270X'e yazık olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunlarınız orijinal mi? Sürücüleriniz güncel mi? Virüs taraması yaptınız mı? Bahsettiğiniz oyunları sıkıntısız oynayan arkadaşlarım var Windows 10'da.

Eğer Win 10 korsan sürüm kullanıyorsanız yani "Torrent Sitelerinden " indirdiyseniz bu tür hataları alabilirsiniz.

Eğer Win 10 korsan sürüm kullanıyorsanız yani "Torrent Sitelerinden " indirdiyseniz bu tür hataları alabilirsiniz.
Şuan güldüm. :) Kardeş ben 2 sene Windows 8.1 korsan kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım oyunlardan..vs. Windows 10 çıktığı günden beri korsan kullanıyorum her oyunu sıkıntısız oynuyorum. Arkadaşın sorunu yanlış yazılımları yüklemesi uyumluluk sorunlarından oyunların bazılarında böyle hata alması normal şeyler. Tekrar format atıp ya da uyumlu sürücülerin en güncelini kurup denemeye çalışın. Oyunlar için gerekli yazılımları da kurarsanız sorun ortadan kalkabilir. Yani korsan kullanmak sadece belirli şeylerden faydalanamamamız. Oyunlarda ki online modu gibi.

Şuan güldüm. :) Kardeş ben 2 sene Windows 8.1 korsan kullandım hiç bir sıkıntı yaşamadım oyunlardan..vs. Windows 10 çıktığı günden beri korsan kullanıyorum her oyunu sıkıntısız oynuyorum. Arkadaşın sorunu yanlış yazılımları yüklemesi uyumluluk sorunlarından oyunların bazılarında böyle hata alması normal şeyler. Tekrar format atıp ya da uyumlu sürücülerin en güncelini kurup denemeye çalışın. Oyunlar için gerekli yazılımları da kurarsanız sorun ortadan kalkabilir. Yani korsan kullanmak sadece belirli şeylerden faydalanamamamız. Oyunlarda ki online modu gibi.
İyi hoşta kardeşim sen bildiğin korsanı savundun. çok iyi Birşeymiş gibi ayrıca senin kurduğun eğer recep abinin verdiklerindense onlarda sorun yok ama torrent gibi sitelerde pack atıp upload ediyorlar o yüzden sorun olabilir dedim bunda gülcek birşey yok yani

İyi hoşta kardeşim sen bildiğin korsanı savundun. çok iyi Birşeymiş gibi ayrıca senin kurduğun eğer recep abinin verdiklerindense onlarda sorun yok ama torrent gibi sitelerde pack atıp upload ediyorlar o yüzden sorun olabilir dedim bunda gülcek birşey yok yani
Haklısın kardeşim..

10547 sürümünü kullanıyorum. Dota 2 ve Prison Architect oyunlarında açılmadan hata veriyor ve kapanıyor. Oyunlar orjinal. Galiba 10547 sürümü ile alakalı

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı