Windows 10 Pro anahtarı nasıl bulunur?

Windows 10 Pro kullanıcısıyım oyunlar için araştırmalarıma göre bunu önerdiler ona göre format atmıştım.

Aldım hocam teşekkür ederim önerdiğiniz site üzerinden.

Rica ederim hocam. Satıcı gördüğü an üye olduğunuz mail adresinize keyi gönderecektir. Mail adresinizi kontrol etmeyi unutmayın. Konu çözüldü ise mesajımı çözüm olarak raporlayabilirsiniz.

Bir türlü bulamadım çözüm olayını nasıl yapıyoruz hocam yeniyim de forumda kusura bakmayın

Soru olarak açmadığınız konularda çözüm olarak işaretlenmesini istediğiniz mesajın üzerindeki raporla butonuna tıklayıp açıklama kısmına çözüm yazabilirsiniz.

Hocam siparişi geçtim fakat satıcı halen paylaşmadı ve üstüne üstlük siteden attı hesaba giriş yapamıyorum kredi kartı bilgilerimin çalınmış gibi olma ihtimali nedir

Hocam siparişi geçtim fakat satıcı halen paylaşmadı ve üstüne üstlük siteden attı hesaba giriş yapamıyorum kredi kartı bilgilerimin çalınmış gibi olma ihtimali nedir

Hayır hocam yıllardır kullandığım site. Ayrıca satıcı bu saatte uyuyor olabilir Gün içerisinde key size ulaşacaktır. Hesabınızdan neden çıkış yaptığı hakkında bir fikrim yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…