Windows 10 Pro anahtarı Windows 10 Home'da çalıştı

Galaxes

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Şimdi ben saglamlisans'tan almıştım. Windows 10 Pro anahtarı almıştım ama Home kullanmak istiyordum. Şu an bi' Home'a geçiş yaptım şu videodaki gibi dosya kaybetmemek için fakat Key'im Home'da hesabınızdaki dijital bir lisansla etkinleştirildi dedi. Ama hesabım yerel hesap. KMS değil hatta ona özellikle baktım. Videodaki gibi geçiş yaptım ve çalıştı nasıl oldu bu? @118483 hocam sizde bir bakarsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arama yerine winver yazıp kontrol edin. Büyük ihtimalle Pro oldu.

@Yener K.

1661967266482.png

Böyle gözüküyor.

1661967349737.png

Tamamdır hocam. Reatil lisans.

Sıkıntı yok gözüküyor. Normalde Pro anahtarı girince güncelleme ile Pro oluyordu. Burada nasıl oldu, ben de bilmiyorum.

Sıkıntı yok gözüküyor. Normalde Pro anahtarı girince güncelleme ile Pro oluyordu. Burada nasıl oldu, ben de bilmiyorum.
Ürün anahtarını değiştir diyince yükseltme istiyor. CMD'den kaldırmıştım ve sorun gidere tıklayınca etkinleştiriyor. Neyse en azından güvenli bir lisans. @Recep Baltaş siz bir bakar mısınız hocam?

MS hesabınıza bağlı bir lisans ile etkinleşmiş. Sıkıntı yok esasen. Demek ki önceden Home olarak etkinleştirme yapmışsınız?
Pro anahtarınız ile yükseltme yaparsanız sistem Pro olur ve o da RETAIL olarak da etkinleşir.

Bir de yükseltme yapıldığında dosya kaybetme olmuyor. 1-2 güncelleme yapıyor ve Pro'ya geçiş yapmış oluyorsunuz.

Geri
Yukarı