Windows 10 Pro Deneme Sürümünde Kullanmak Sorun Yaratır mı?

Kranovar

Kilopat
Yer
Antartika
Windows 10 Pro deneme sürümünü kullanıyorum. Youtube'da izlediğim videoda cmd kodlarıyla.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Windows etkinleştirildi. İdareten bu yöntemi kullansam bir problem olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen 40 tl'ye oem iyidir. O programlarla pc'yi yazık etmeyin. Zombi bilgisayar kasıyorlar bedava Windows diye.

Korsan kullanımdan zarar görebilirsiniz. İnternette ucuz lisans almanız tavsiyemdir. Korsana hayır!

Aynen 40 tl'ye oem iyidir. O programlarla pc'yi yazık etmeyin. Zombi bilgisayar kasıyorlar bedava Windows diye.

Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum Aydınlattığınız için teşekkürler yeni alacağım sisteme kesinlikle lisanslı kullanacağım.

İfadeler: c.t
Böyle bir şey olduğunu bilmiyordum Aydınlattığınız için teşekkürler yeni alacağım sisteme kesinlikle lisanslı kullanacağım.
Ayrıca mümkünse temiz kurulum yaptıktan sonra bu işlemi yapın derim. Sonuçta korsan sistemin bir kaç dosyasını değiştiriyor.

Bilgisayarimda zaten bir kasma sorunu vardı durup dururken olmuştu sebebi bumudur? Buysa da nasıl kurtulabiliriz

Bilgisayarimda zaten bir kasma sorunu vardı durup dururken olmuştu sebebi bumudur? Buysa da nasıl kurtulabiliriz
Evet o program türevleri arkada çalışır duruma geçiyor. Sen onu kaldırsan bile SmartScreen çoktan devre dışı kaldı. Temiz kurulum ile sorununuz çözülecektir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…