Çözüldü Windows 10 Pro ISO nereden bulunur?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
Merhabalar, biraz önce Yurtiçi Kargo'dan bilgisayarımın dağıtıma çıkarıldığı bilgisini aldım. GameGaraj 16 GB'lık USB gönderiyor ama benim o USB'ye ISO yüklemem gerekiyor. Windows 10 Pro deneme sürümü ISO'sunu nerede bulabilirim?

Şimdiden indirip USB geldiğinde USB'ye atmak istiyorum.

ISO'yu USB'ye kopyalaman yetmez. Rufus ile yazman lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Buradan indirebilirsin. Deneme süresi dolduğunda sadece sağ alta Windows'u etkinleştir yazısı geliyor ve kişiselleştirme menüsünü kullanamıyorsun o kadar. 15-20 TL'ye OEM key alarak orijinal hale getirirsin.

ISO'yu USB'ye kopyalaman yetmez. Rufus ile yazman lazım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Buradan da indirebilirsiniz.
Merhabalar yanıtlarınız için teşekkür ederim. Acaba deneme sürümünü nereden indirebilirim? Deneme sürümünü CMD üzerinden crackleyeceğimde.
Buradan indirebilirsin. Deneme süresi dolduğunda sadece sağ alta Windows'u etkinleştir yazısı geliyor ve kişiselleştirme menüsünü kullanamıyorsun o kadar. 15-20 TL'ye OEM key alarak orijinal hale getirirsin.
Attığınız linkteki deneme sürümü müdür?

Merhabalar yanıtlarınız için teşekkür ederim. Acaba deneme sürümünü nereden indirebilirim? Deneme sürümünü CMD üzerinden crackleyeceğimde.
Deneme sürümü için ayrı ISO yok, atılan ISO'lar ile kurulum yaptığında deneme sürümü kurmuş olursun. CMD'den de crack olmaz. Süreyi uzatmış olursun. Crackleme işlemi için de Technopat'tan destek alamazsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı