Windows 10 Pro Key 11 Pro'da çalışır mı?

kayaenessm

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, benim şuanda kullandığım mevcut sürüm Windows 11 Home. Ben sürümü Windows 11 Pro' ya yükseltmek istiyorum ve internette Windows 10 Pro ürün etkinleştirme kodu satan bir site vardı. Bu kodu alıp girersem otomatik olarak sürüm W11 Pro' ya yükselir mi acaba? Birde Office 365 programları veriliyormuş.

Evet, yukseltince yine lisans aktif olmasi lazim. Dusurunce yine olmasi lazim.

Evet ben Hepsilisans'tan Windows 10 Pro keyi aldim, onu aldiktan sonra Windows 11'e yukseltme yaptim ve su an aktif.

Merhaba, benim şu anda kullandığım mevcut sürüm Windows 11 Home. Ben sürümü Windows 11 Pro'ya yükseltmek istiyorum ve internette Windows 10 Pro ürün etkinleştirme kodu satan bir site vardı. Bu kodu alıp girersem otomatik olarak sürüm W11 Pro'ya yükselir mi acaba? Bir de Office 365 programları veriliyormuş.

Evet sorunsuz çalışır.
Öyle olmasa Windows Update ekranında sol üst kısımda Bu bilgisayar Windows 11'i çalıştırabilir yazmazdı.

Evet ben Hepsilisans'tan Windows 10 Pro keyi aldim, onu aldiktan sonra Windows 11'e yukseltme yaptim ve su an aktif.
Hocam şimdi baktımda burda 11 Pro Key 30 TL. Burdan alırım güvenilirdir değil mi?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-09-28-00-16-40-244_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2023-09-28-00-16-40-244_com.android.chrome.jpg
    59,6 KB · Görüntüleme: 19
İşte ben Windows 10 ve 11 Pro dijital lisans anahtarlarına bu yüzden güvenmiyorum.
OEM olarak Windows 10 Pro kullanıyorum 1 anakart için sınırsız format sınırsız etkinleştirme.
Alınan hizmet bu olmalı.

HepsiLisans'tan OEM key temin edin, 69 liraya.

Yeni konular

Geri
Yukarı