Windows 10 Pro Retail key alsam Windows 11 kurabilir miyim?

!BaDBoY!

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba,

Aşağıdaki linkten Windows 10 Pro Retail KEY alsam direkt olarak Windows 11 Pro temiz kurulum yapabilir miyim?

W11 Pro daha pahalı o yüzden bu yöntem işe yarar mı?

Merhaba,

Aşağıdaki linkten Windows 10 Pro Retail KEY alsam direkt olarak Windows 11 Pro temiz kurulum yapabilir miyim?

W11 Pro daha pahalı o yüzden bu yöntem işe yarar mı?

Windows 10 Key'i satın alıyorsunuz.
Sisteminiz yeterli ise de Windows 11'e yükseltebiliyorsunuz.

Gördüğüm kadarıyla evet hocam. 10 lisansları 11 ile çalışıyor.

Windows 10 Key'i satın alıyorsunuz.
Sisteminiz yeterli ise de Windows 11'e yükseltebiliyorsunuz.

Yükseltmek değil de hiç Windows 10 yüklemeden direkt olarak temiz şekilde Windows 11 kurabilir miyim?

Gördüğüm kadarıyla evet hocam. 10 lisansları 11 ile çalışıyor.

Yeni bir sistem topladım Windows 10 yükleyip daha sonra 11'e yükseltmek istemiyorum temiz bir kurulum ile direkt olarak Windows 11 kurabilir miyim?

Kurabilirsiniz hocam, çalışır.

Yükseltmek değil de hiç Windows 10 yüklemeden direkt olarak temiz şekilde Windows 11 kurabilir miyim?

Yeni bir sistem topladım windows 10 yükleyip daha sonra 11'e yükseltmek istemiyorum temiz bir kurulum ile direkt olarak Windows 11 kurabilir miyim ?
Evet, yaklaşık bir hafta önce Windows 10 Home keyi ile Windows 11 kurulumu yaparken girmiştim. Kabul ediyor. İşinizi ekstradan garantiye alacağım diyorsanız Microsoft hesabıyla bağladığınızda otomatik olarak ekler.
Not: Microsoft hesabı açılışta sürekli şifre soracaktır. Yerel hesap kullanıyorsanız düz de girebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı