Windows 10 Pro Siyah ekran gelip gidiyor

Ekran kartı EVGA GTX 1080 driver güncel.
Sistem:
  • ASUS X99 Rampage exterme USB 3.1
  • İşlemci Intel 5820K
  • RAM 16 GB 2666 MHz Ballıstıx
  • PSU Corsair RM 1000 Watt
  • SSD Samsung M.2 250GB 860 Pro

Son düzenleyen: Moderatör:
BIOS güncellemesi yapın. Sorun devam ederse başka bir ekran kartı ile deneyin.

Arkadaşlar PC siyah ekran veriyor ama PC çalışıyor. YouTube'de filim izlerken ses geliyor, ekran 10 saniye gidiyor geliyor.
görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti durumdan kurtuldu hatası
yazılımsalda olabilir donanımsalda
bios güncelle
chipset güncelle
olmaz ise
Windows Arama çubuğuna ya da Win + R çalıştır kısayolunu kullanarak “regedit” yazın. HKEY_LOCAL_MACHINE\ SYSTEM\ CurrentControlSet\ Control\ GraphicsDrivers yolunu takip edin. Sağ bölümde, sağ tıklayarak Yeni diyerek ( DWORD 32 bit yada QWORD 64 Bit değerini seçin ) İşletim sisteminiz kaç bitse ona göre seçim yapın. Oluşturulan Yeni Değerin ismini “TdrDelay” olarak değiştirin. Üzerine çift tıklayarak Değer verisini “8” olarak değiştirin.

@Silinen üye lütfen yardım et nerden ulaşırım bilmiyorum sana msi b450m flashback yaptım msi ın youtube videosundaki gibi aynı adımlarla ışık 5 dk yandı söndü oldu dedim sonrasında her şeyi taktım cpu gpu ram ekrana naptıysam görüntü gelmedi bakıyorum forumlara vb yok deniyorum olmuyor

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı