Çözüldü Windows 10 Pro X64 ile X86 ISO dosyası arasındaki fark nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Siryuta

Decapat
Daha fazla  
Windows 10 Pro X64 ile X86 ISO dosyası arasındaki fark nedir? Ben X86'yı indirmiş bulundum bir sıkıntı çıkar mı?

Birisi 32 Bittir birisi 64 Bittir. Sistemde 4 GB ve fazla RAM varsa x64 indirmelisin.
x64, 32 bit.
x86 ise 64 bit.

3 GB'den fazla RAM'iniz var ise x86'yı indirmelisiniz yani 64 bit.

Intel in isim konusunda en saçmaladığı taraf diyebiliriz.
Hocam yanlışınız var.
x64 = 64 Bit
x86 = 32 Bit

x64, 64 Bittir.
x86, 32 Bittir.

Sisteminize uygun olanı kurun. Bugünün standartlarını bir nebze olsun karşılayabiliyorsa veya oyun oynayacaksanız 64 Bit kurun.
Sistem kaynaklarınız kısıtlıysa ve zar zor idare edebiliyorsanız 32 Bit kurulum yapın. Gerçi Windows 10 kullandığınıza göre yeterli düzeyde bir sisteme sahipsinizdir.

x64, 64 Bittir.
x86, 32 Bittir.

Sisteminize uygun olanı kurun. Bugünün standartlarını bir nebze olsun karşılayabiliyorsa veya oyun oynayacaksanız 64 Bit kurun.
Sistem kaynaklarınız kısıtlıysa ve zar zor idare edebiliyorsanız 32 Bit kurulum yapın. Gerçi Windows 10 kullandığınıza göre yeterli düzeyde bir sisteme sahipsinizdir.
16 GB ram var sistem yeni kuruldu fakat işletim sistemi yoktu pc 64 bit o yüzden de x64 ü kurmam gerekiyor doğrumu anladım

Geri
Yukarı