Windows 10 Recovery Mod'u Geri Getirmek

Anladım çok teşekkür ederim yazdıkların için. Son bir sorum daha var. Şimdi ben format attım diyelim masaüstüne geldiğimde internet için ses için vs. driverları ben mi yükleyeceğim? Yoksa kendi yükler mi?

Sisteminizin donanımlarına bağlı.

Eğer tarihi eser bir sistem kullanmıyorsanız büyük ihtimalle sürücüleri Windows Update ile yükleyecektir.

Sisteminizin özellikleri nedir?

i5 6400u
GT 940M
8 GB RAM
500 GB HDD
WINDOWS 10 HOME 64 BIT
Dediğim gibi 2,5 sene önce almıştım zaten.
Büyük ihtimalle sürücüleri otomatik yükleyecektir. Sisteminiz hâlen yeni. Tarihi eser olmasına daha çok var. Hatta belki de ses ve kablosuz internet için sürücü yüklemeye bile gerek kalmayacak. En azından bende yüklemeye gerek kalmıyor, sizinkisini bilemem ;)

Ekran kartı ve Intel HD Graphics gibi diğer donanımların sürücüleri de Windows Update ile yüklenir diye tahmin ediyorum.

Büyük ihtimalle sürücüleri otomatik yükleyecektir. Sisteminiz hâlen yeni. Tarihi eser olmasına daha çok var. Hatta belki de ses ve kablosuz internet için sürücü yüklemeye bile gerek kalmayacak. En azından bende yüklemeye gerek kalmıyor, sizinkisini bilemem ;)

Ekran kartı ve Intel HD Graphics gibi diğer donanımların sürücüleri de Windows Update ile yüklenir diye tahmin ediyorum.
Tamam ya diğerlerini ben yüklerim zaten onları biliyorum sadece şu internet driverlarından korkuyordum onu da öğrendim çok teşekkür ederim. İyi akşamlar. :)

Sıfırlama işlemini sorunsuz yapabilmeniz lazım. Ancak sorun çıkmayacağının garantisini veremem. Orjinal Windows ile kurulum yaptığınızda sisteminizin otomatik olarak etkinleşeceğinin garantisini verebilirim. Yani format atarsanız ürün anahtarına ihtiyacınız olmayacak. Format atacaksanız USB ile temiz kurulum yaparak Windows kurmanızı tavsiye ederim. Sürücülerin tamamı Windows Update ile güncellenecektir. Sizin ekran kartı sürücünüzü kurmanız yeterli.

Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz. İyi sosyaller.

Sıfırlama işlemini sorunsuz yapabilmeniz lazım. Ancak sorun çıkmayacağının garantisini veremem. Orjinal Windows ile kurulum yaptığınızda sisteminizin otomatik olarak etkinleşeceğinin garantisini verebilirim. Yani format atarsanız ürün anahtarına ihtiyacınız olmayacak. Format atacaksanız USB ile temiz kurulum yaparak Windows kurmanızı tavsiye ederim. Sürücülerin tamamı Windows Update ile güncellenecektir. Sizin ekran kartı sürücünüzü kurmanız yeterli.

Başka sorunuz varsa sorabilirsiniz. İyi sosyaller.
Tamamdır anladım. Çok teşekkür ederim yardımların için. İyi akşamlar diliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı