Windows 10 Retail Key Alınmalı mı?

Dorukc54

Decapat
Arkadaşlar yakın zamanda sistem toplayacağım ve Windows key gerekiyor. Yazılımbudur.com sıkıntı yapar mı? Retail keyden bir şey olur mu?

Ben de N11'den almıştım bir sorun çıkmadı sanırsam satıcı sorduğun firmaydı. Hâlâ kullanıyorum ama mesajlarında %1 bile olsa sorun çıkabiliyormuş, mail attığında çözerler diye düşünüyorum.

O gazla Office Professional Plus 2016 da aldım. Pc'de korsan hiçbir uygulama yok. Kms ve benzeri aktivasyonları yapıp, o programları kaldırdıktan sonra Malwarebytes ile bilgisayarı taratınca değişik zararlılar peydah oldu. Format atıp değişik yöntemler uygulasam da hep sıkıntı.
Lisanslı kullan arkana bakma.

Hocam eski bilgisayarımda Windows 10 Insider kullanıyordum. Tavsiye ederim. Onun dışında arkadaşlarıma aldık hiçbir sorun yaşamadılar.

Arkadaşlar retail keyli kurulu windowsumuz var bu pc ye format filan atmadan yeni bir pc topladığım zaman direk onda da aktif edebilir miyim ? Yani 2 pc de aynı key olabilir mi retail olduğu için ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı