Windows 10 Retail/OEM key önerisi

UlunayOcak

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi Windows 10 Pro Retail veya OEM key almak istiyorum (retail olsa daha iyi olur). Eskiden Oyunfor Windows 10 keyleri satıyordu fakat bugün baktığımda artık satmadıklarını gördüm. Acaba önerebileceğiniz güvenilir bir site var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Araştırma yaparken konu dikkatimi çekmiş ama cevapsız kaldığını görünce kendi satın aldığım linki eklemek istedim. Ben aldım 10 dakika gibi kısa bir sürede detaylı bir anlatım maili ile birlikte tarafıma kodu göndermişlerdi. Baya uzun bir süredir de kullanıyorum daha da olmaz sanırım. Olursa da parasını hakkını çoktan karşıladı zaten ama site güvenilir.

Araştırma yaparken konu dikkatimi çekmiş ama cevapsız kaldığını görünce kendi satın aldığım linki eklemek istedim. Ben aldım 10 dakika gibi kısa bir sürede detaylı bir anlatım maili ile birlikte tarafıma kodu göndermişlerdi. Baya uzun bir süredir de kullanıyorum daha da olmaz sanırım. Olursa da parasını hakkını çoktan karşıladı zaten ama site güvenilir.

Retail veya OEM mi gönderdiler? (Eğer emin değilseniz cmd'yi açıp slmgr -dli yazdığınızda lisans türünü görebilirsiniz)

Bu linkteki key format sonrası siliniyor mu?

Bu linkteki key format sonrası siliniyor mu?
Retail veya OEM mi gönderdiler? (Eğer emin değilseniz cmd'yi açıp slmgr -dli yazdığınızda lisans türünü görebilirsiniz)
Merhaba ,

Bayadır foruma girmemiştim tesadüf eseri mailimin spam kutusunda gördüm yorum bildirimlerini. Retail lisans gönderimi yaptılar ve aldıktan bu yana 1 kere format attım otomatik olarak etkinleşti. Hala güncelleme ile 11 sürümüne yükseltme işlemi de başarılı oldu. Sorunsuz olarak kullanıyorum. Site kapanmış ama sanırım geçtiğimiz günlerde başka bir cihaz için lazım oldu. Sayfa kapanmıştı ama satış devam ediyor. Bana attıkları mail üzerinden ulaşıp başka bir cihaz için Windows ve Office key aldım.

Geri
Yukarı